Fórum

ACANA válaszol
Összes hozzászólás
2005-01-31 14:18:47
Köszönöm a segítséget,én is nagyon remélem ,hogy 2 héten belül javul a helyzet,én az állatorvosom tanácsára váltottam ,? ezt eteti és teljesen meg van vele elégedve,remélem az én kutyámnál is jó lesz!!Nincs megfázva,de ezt a tápot sokkal szívesebben eszi mint a royal canint aminek nagyon örülök,nagyon ízlik neki szinte habzsolja!Ha reggel és este adok neki enni az jó,vagy 3-szor etessem??

2005-01-31 14:11:26
Kedves Réka! Nehéz kérdést tettél fel! Nem jellemz? ez a reklamáció, ezért 100 % helyes választ nem tudok adni, azért egy pár gondolat a problémával kapcsolatban. A kutya szervezetének legalább két hét kell a teljes átálláshoz, mivel a két táp lényegesen különbözik egymástól (ld. össztev?k listája!). Az ACANA eledelek "er?sebbek" , mint a hasonló termékek. Magasabb hústartalom, emiatt alacsony szénhidrát és keményít? tartalom és b?séges vitaminozás. Nincs megfázva a kutya?Természetesen a kutyusok szervezete különböz? és másként reagálnak a bevitt tápanyagra. Bízom benne, hogy az átállási id? után nem lesz hasonló gond! P

2005-01-31 07:32:22
Sziasztok!! Megszeretném kérdezni,hogy van egy 5 hónapos Óriás schnauzer kutyám eddig royal canint evett ,de most váltottam kb.1 hete acana Large Breed Puppyre ,és az a gondom,hogy mióta ezt eszi hígabb lett a széklete, csak ezt eszi semmi mást nem kap, és a ráírt adagot,nincs t?le hasmenése csak hígabb.Nem fogyott le t?le,teljesen egészséges jókedvü, ez az átálástól lehet??Vagy ha nem akkor mít?l???Válaszotokat el?re is köszönöm!!!

2005-01-23 10:58:19
Köszönöm szépen! Adrienn

2005-01-22 18:23:42
Kedves Adrienn! Mindkét termék megfelel?, az Adult Small Breed energiatartalma leheletnyivel magasabb, mint a Premium Adult-é. Ha nagyon sokat mozog a szabadban a Premium Deluxe is megfelel?, amely magas zsírtartalma miatt a kutya könnyebben elviseli a hideg id?járást. Bármelyik ACANA terméket fogyaszthatja a kutyus, mivel nem tartalmaznak allergiát okozó növényi alkotóelemeket (búza, kokuricasikér, szója stb). Egy jó tanács: etetés el?tt 10 perccel beáztathatja a tápot langyos vízben, így a kutya kevesebb hideg vizet fog inni a szabadban. P

2005-01-22 12:39:11
Segítséget szertnék kérni, most került hozzám egy 16 hónapos angol cocker spániel kutyus. Acanával etetném, de nem tudom igazán melyik az igazán neki való? A premium adult vagy az adult small breed? Kicsit érzékeny a gyomra ezért gondoltam a kistest? tápra, de viszont a mozgásigénye óriási, akkor? A segítséget köszönöm Adrienn

2005-01-14 06:36:21
Köszönöm szépen a segítséget!

2005-01-13 21:13:34
Kedves Réka! Amíg a kutya kölyök, az ACANA Puppy Large Breed tápot javaslom. Mikor lesz feln?tt? 12-14 kónapos korában, a kutya egyéni adittságaitól függ?en. Feln?tt korában számos ACANA termékkel etethet. A 30 kg testsúly feletti kutyák részére a Adult Large Breed ajánlott, mivel tartalmazza az izületek és porcok m?ködését el?segít? vegyületeket (cápaporc és homárpáncél kivonat). Ha munkakutya lesz vagy hideg id?járás esetén a Premium Deluxe a megfelel?. Allergiás tünetek jelentkezésekor a Lamb & Rice az ideális. A legnépszer?bb és kedvez? árú Premium Adult is megfelel?. P

2005-01-13 15:32:27
Kedves Tamás! Köszönjük az észrevételt! Az ACANA Premium Adult természetesen feln?tt kutyák etetésére szolgál. A "nyomdai" hibát javítjuk! P

2005-01-13 15:29:51
Kedves Vera! Igen, van ingyenes házhozszállítás min. 3 db 20 kg-os zsák rendelése esetén. P

2005-01-13 12:25:28
Megkérdezném van-e házhozszállítás?

2005-01-13 07:01:14
Megkérdezném,hogy az Adult Premeum miért nagytestü kölyök kutyának való??Az Adult nem feln?tt kutyának való??

2005-01-13 06:56:23
Megszeretném kérdezni,van egy 20 hetes Óriás schnauzer kutyám eddig Royal canint etettem ,de most szeretnék váltani Acanara,a Puppy Large Breedet vagy a Acana juniort etesem?És mikor kell feln?tt tápra váltani?És az Acananál melyik feln?tt tápot adjam neki??Válaszukat el?re is köszönöm!

2005-01-12 13:20:02
Kedves Gabi! Köszönkük az észrevételt! Teljesen igaza van, pótolni fogjuk. A magyar vizsla egy éves korára éri el a feln?tt kort, tehát az Ön kutyája már nyugodtan ehet feln?tt tápot. Mivel tél van, javaslom az ACANA Premium Deluxe terméket a magas energiatartalma miatt. P

2005-01-12 13:17:33
reklámkép:
http://img.photobucket.com/albums/v489/avocadomilo/Milo/05-01-07atposzskcsbtsa.jpg

2005-01-11 12:57:47
Kedves Forgalmazó!

Igyekeztem végigolvasni az oldalt, de sehol sem találtam a kutya korával összefügg? információkat. Mennyi id?s kortól ajánlott áttérni a kölyöktápról a feln?ttre? Jelenleg 1 éves magyar vizslám van, aki eddig Puppy juniort kapott.

El?re is köszönöm!
Gabi

2004-12-16 20:13:45
Köszönjük az "árral" kapcsolatos észrevételeket! Pontos árat nem tudunk közölni, mivel a kiskeresked?k eltér? haszonkulcssal dolgoznak. De a nagyobb mennyiséget rendel?k részére (min. 3 db 20 kg-os zsák) árlistát küldünk, ha a köv. címre emailt küldenek:acana@acana.hu A termékek kiszereléseit hamarosan közölni fogjuk a honlapunkon. Köszönjük ezt az észrevételt is! P

2004-12-13 00:33:03
Kérem, h. küldjenek el az e-mail címemre egy árlistát, mert szeretném kipróbálni az ACANÁT, mivel sok jót hallottam róla! Köszönöm: Kara Szilvia, 3 tibet terrier tulajdonosa

2004-12-09 12:06:05
Árat tud valaki írni?
Baba kaukázusiknak kellene majd tápot néznem.

2004-12-04 16:06:12
Mi is most készülünk váltani, mert kis kutyink unja a mostani tápját. Azt szeretném kérni, hogy a home lapja még írják már ki a kiszerelések és árait. Ezt hiányolom. Köszönöm

2004-11-11 15:19:31
Jó a táp,kóstoltam,csak kicsit sós.Azt javaslom,hogy tegyenek bele kevesebb sót.
No,de félre a tréfát,örülök neki,hogy az Acana lassan bepókhálózza az egész országot,s?t!Gratulálok Lina!Még mindig jó a fényképarcod!
Üdv:Sz.

2004-11-10 13:36:17
Azt szeretném megtudni, hogy Budapest XVIII.kerületében kit?l és milyen telefonszámon lehet Acana tápot rendelni.

2004-11-09 14:21:00
Kedves Noémi! Ha ACANA-t szeretne vásárolni, kérem hívja kollégámat: Szabó István 06-30-223-0662. Sajnos nem leszünk kint a Derby-kiállításon! P

2004-11-08 20:11:18
Én csak szeretném megosztani a véleményemet mindenkivel. Én is Eukanuba táppal kezdtem, aztán jött a Pro Pac, amikor egy ismer?söm mondta, hogy próbáljam ki az ACANA-t, mivel a kutyám egy id? után megunta az el?z?eket. Aztán átálltunk az ACANA-ra. A lényeg: Sokkal szívesebben eszi a kutya, kevesebb is elég az igazán jó kondícióhoz(sz?r, tömeg), no és persze tényleg az van benne amit leírnak. Egyszer?en szuper! Soha többet nem váltanék másra, és sajna, hogy már nem baby kortól adom a labikámnak! Sokan kérdezik mivel etetem a kutyám: a kiváló min?ségre ? a bizonyíték. Genetika+ACANA=Egészség

2004-11-08 14:33:17
Tisztelt Tápforgalmazók!

Nagyon sok jót hallottam már az Acanáról!
A kérdésem a következ? lenne. Pécsen ki(k) forgalmazzák? Illetve kinn lesznek-e Önnök a Derbyn kiállitáson most hétvégén?
Jelenleg Chicopee tápot etetek de szívesen kipróbálnám az Acanát is. Döntsék el a kutyáim!

2004-11-04 22:51:24
Hát ez igazán megnyugtató!

2004-11-04 19:21:55
Kedves Karolina! Az ACANA termékek 95%-ban Kanadában el?állított mez?gazdasági termékekb?l készülnek. Az ottani élelmiszerbiztonsági követelmények szigorúak, és tudom hihetetlen, be is tartják ?ket. Az ACANA kutya és- macskaeledelekben található csirkehús alapjául, kizárólag hormonmentes, búzával etetett és szabadban tartott (nem ketrecben!!) csirke szolgál. Ellentétben a "híresen" olcsó argentin csirkével, ami az óceánon való átkelés közben "serdül" fogyaszthatóvá. P

2004-11-03 21:32:30
Sziasztok! El?ször is megszeretném újra köszönni kedvességeteket! Mikorra várható?
Másodszor! Az Acana is beletartozik azok a tápok közé, melyeket káros anyagokkal kevertek? Van rá bármi esély, hogy megtalálható a tápban szennyezett anyag?

2004-11-01 15:19:38
Kedves Karolina! Természetesen próbacsomagot küldünk! Kérem adja meg pontos címét és postázzuk! Tel:06-30-688-38-49;acana@axelero.hu
P.

2004-10-31 23:36:19
Kérlek, segítsetek minél-el?bb!
egyébként az els? evés a tápból az mindig jól siker?l, de aztán inkább nem eszik!

2004-10-31 23:14:14
Remélem tud valaki segíteni! Már nagyon sok jót hallottam az Acanaról, de még em próbáltam! Eddig is csak professzionális táppal etettem 4 hónapos kiskutyámat, aki Francia Bulldog, de egyszer?en nem hajlandó enni sem konzervet, sem tápot, csak csirke husit! Így is már nagyon vékony a fajtáját meghazuttólva, de szertenék egy nagyon jól táplált, egészséges kutyit és ez így nem jó! Kérlek segítsetek! Minden jó tanácsot szívesen fogadok! Lehet kapni próba csomagot? Köszi mindenkinek!

2004-10-28 13:31:51
Üdvözlök Mindenkit!

Én kb. 4 éve etek Acanával és csak pozitív tapasztalataim vannak.
El?tte (amikor még nem volt kapható hazánkban az Acana) etettem számos más tenyészt?i tápot (Eukanuba, Royal Canine, Purina Pro Plan), de egyiknél sem tapasztaltam azt amit az Acanánál. A 4 év alatt egy kicsit sem romlott a min?sége és nem csökkent a beltartalmi értéke a tápnak. Tehát ami rá van írva a zsákra, az benne is van! A kutyák széklete jóval kevesebb, mint a fent említett többi táptól volt, illetve kevesebb mennyiség? táppal tudom elérni a kutyáimnál a kívánt kondíciót.
Árfekvésben is a legkedvez?bb a min?ségi tápok között, ezért külön köszönet!

Csukárdi Csilla

2004-10-28 09:43:12
Evett a kutyám a tápbu jo vot.
Aztán evett mégegyszer az is jo vot.

2004-10-25 11:25:07
Sziasztok,
Gondoltam én is megosztom a tapasztalataimat az Acana tápokkal kapcsolatban......mi a macskás tápokat "fogyasztjuk". Tenyészt? lévén bizonysággal mondhatom hogy több alomnyi kiscicc is egészségesen és er?sen cseperedett már fel az Acana tápjain nálam. Igazából ugy látni hogy mekkora különbség van az Acana és más tápok között, ha az ember a saját szemével látja hogy egy alomnyi kölyök milyen fejl?dést tanusít Acanán, vagy más tápon felnevelkedve. Mondanom sem kell , ég és föld a különbség. Ja, és már a 4-5 hetes kismaccsok is hamar rákapnak az ízére:-)))
Minden cicásnak csak javasolni tudom!:-)

2004-10-25 09:26:18
4 hónapos németjuhászomat etetem acanával-large breed-,de már 3 hete nem kapható (Érd).Az eladó Önökre hivatkozik.Igaz ez?Jelzem a Buda?rsi Tesco nagy állatos boltjában sincs az említett eledelb?l semmilyen kiszerelés.A kutyám más szárazeledelt meg nem szeret.Várom válaszukat.

2004-10-18 15:28:03
Kedves István! Az ACANA Adult Light ez év szeptemberét?l kapható Magyarországon. Sajnos a Fressnapf-áruházakban nem lett belistázva. ?k tudják miért! Az eddigi tapasztalataink nagyon jók a termékkel kapcsolatban. P.

2004-10-18 07:01:13
Most nézem a honlapon, hogy van már Adult Light. Itthon is kapható (Fressnapf)?
Köszönöm!

2004-10-18 06:54:49
T. "Acana"!
A Senior/Light tápot használom, már egy-két éve, az eredmény jó, végre tudom kontrollálni az ebek súlyát. :o) A sz?rzetük is remek maradt ugyanakkor. A három, súlyproblémás cocker megtekinthet?: www.brentwoodhotel.ini.hu
Üdv: IStván

2004-10-17 17:54:45
Kedves Mária! Kérem hívja fel területi képvisel?nket: Varga Szabolcs 06-302-874-900. P.

2004-10-16 13:08:15
Érdekl?dnék, hogy Soprontól 40 km-re lakok, és sehol nem találtam ezt az Acana tápot. Valószín?, hogy Sopronban van, de esetleg közelebb ha lehetne venni az jobb lenne. Köszönettel: Kutasi Mária

<<  < 147 148 149 150 151 152 153 > 
Az oldal cookie-kat használ További infó. Értettem