Fórum

ACANA válaszol
Összes hozzászólás
2004-10-11 19:42:26
Kedves P
A Récseiben, és a Bécsi úton lev? Fressnapfban próbáltam, és sajnos egyikben sem volt. :( Kb. 1 hónapja néztem a Báthory utcában lev? állatpatikában is, de akkor még ott sem volt.
A 6. kerületben lakom, Izabella utca (Nyugati környéke)
A segítséget el?re is köszönöm
Üdv: Niki

2004-10-11 18:55:19
Kedves Nikolett! Az ACANA Adult Light szeptembert?l már kapható a boltokban. Kérem írja meg, melyik szakboltban nem tudta megvásárolni ezt a terméket! P.

2004-10-11 18:28:23
Kedves Nikolett! Az ACANA Adult Light már több mint egy hónapja kapható a boltokban. Kérem küldje el emílben a pontos lakóhelyét, és megírom a legközelebbi "lel?helyet". A bp.-i CACIB kiállításon nem veszünk részt. P.

2004-10-10 20:36:05
9 yorkshire terrier kutyusom van. Örömmel vettem a kistestüek számára kifejlesztett táp megjelenését., mivel az eddig etetett tápt?l allergiás reakciók jelentkeztek, szertném az Önök termékét kipróbálni. Kérdésem:Lehet-e próbacsomagot kérni, ill. nagyobb mennyiség vásárlása esetén, ill. tenyészt?knek jár-e kedvezmény?
Én Gy?rban lakom, itt hol kapható ez a táp? Kiszállitást vállalnak-e?
Köszönettel: Mariann

2004-10-10 20:34:04
9 yorkshire terrier kutyusom van. Örömmel vettem a kistestüek számára kifejlesztett táp megjelenését., mivel az eddig etetett tápt?l allergiás reakciók jelentkeztek, szertném az Önök termékét kipróbálni. Kérdésem:Lehet-e próbacsomagot kérni, ill. nagyobb mennyiség vásárlása esetén, ill. tenyészt?knek jár-e kedvezmény?
Én Gy?rban lakom, itt hol kapható ez a táp? Kiszállitást vállalnak-e?
Köszönettel: Mariann

2004-10-08 21:41:44
Tisztelt Acana!
Van egy 10 hónapos Amstaffom, akit majd tavasszal elkezdek felkészíteni PowerShowra, hogy egy-két év múlva kipróbálhassam mit tud. Elhatározásom szerint szeretnék elkezdeni komolyabban kutyázni, de még nem döntöttem Önök és a Eukanuba között. A bajai szakboltban Önöket ajánlotta az eladó, mert szerinte az Önök termékei is olyan jók, mint az Eukanuba, de jóval baráttib az ára. De utánanéztem, és ha kiszámolom, akkor a E. tápokból kevesebb is elég az útmutató szerint, mint az Önökéb?l. Ez tényleg így igaz, vagy csak egy kicsit eltúlozta magát az Eu., és "csinosított" adagokat írt?

2004-10-07 18:26:39
Kedves Acana!
Az adult light mikor lesz a boltokban is elérhet?? szeretnék azzal etetni, súlyfenntartás végett, hogy mennyiségben többet kaphasson a kutya, de ne hízzon.
Másik kérdés: esetleg a budapesti CACIBon nem lesz valamilyen kedvezményes vásárlási lehet?ség?
Üdvözlettel: S. Nikolett

2004-10-03 16:14:56
Kedves Melinda!

Manapság minden kutyára, amely allergiás tüneteket produkál, automatikusan csirkeallergiásnak min?sítenek. Nem biztos, hogy az állatorvosának igaza van. Rengeteg kutyus, a különféle növényekre allergiás. Az Ön által etetett gyengébb min?ség? tápok, f?ként növényi eredet? fehérjéket tartalmaznak, így nehéz eldönteni mit?l allergiás a kutyája.

Javaslatom: nyugodtan adjon a kutyájának ACANA Senior Light tápot. Ha a kutyán újra megjelennek az allergia jelei, akkor kell váltani az ACANA Lamb&Rice termékre!

Tisztelettel,

P

2004-10-02 16:24:14
A honlapjukon böngészve Acana termékeket forgalmazó helyeket kerestem. Adatbázisukban nem szerepel a XI. Savoya (Bevásárlóközpont) parkban m?köd? kisállatkereskedés.

2004-10-02 16:14:07
Tisztelt Acana!
A segítségüket szeretném kérni. 11 éves kan staffordshire terrier kutyám van. 2 évvel ezel?tt jelentkeztek nála allergiás tünetek (a b?re tele lett különböz? nagyságú "púpokkal"), de az Egyetem nem tudta megmondani mi a gond. Injekció hatására elmúlt. Az elmúlt 6 évben Friskies Balance tápot kapott, és 1 hónapja az új Chapi csirkés száraztápot is kipróbáltuk, s?t a Frolic karikákat is. 2 hete újra megismétl?dött az allergiás tünet. Az orvos szerint csirke allergiája van. Azért vagyok gondban, mert kora miatt a Senior tápra lenne szüksége, de abban van csirke, az allergiája miatt a Lamb&Rice táp kellene, viszont az nem megfelel? a korának.
Önök mit javasolnának, melyiket válasszam inkább?
Válaszukat el?re is köszönöm.

2004-09-17 07:52:46
A 3 éves Bolognese kutyám, szeptember 01-én ellett 4 kis kutyát. A kutya kozmetikus javasolta a ACANA Puppy small breed tápot a kölyköknek ( 3-hetes kortól), valamint a szoptatás idejére a kutyának. El?ször féltem, mivel a száraz tápokat nem szívesen fogyasztotta (kivétel volt a Chepi), de meglepve tapasztaltam, hogy nagyon szereti. Ezután én bátram merem javasolni minden kutyás társamnak.
Kérem, hogy a továbbiakban is ügyeljenek arra, hogy az el?írt összetev?k szerint készüljön a táp.
Üdvözlettel: Zsóka

2004-09-16 16:04:37
Köszönjük az észrevételt!

A hibát kijavítottuk.

P

2004-09-15 06:24:05
Nem talalatam az oldalom, hogy milyen idos kutyanak milyen tap a legjobb.
Nekem egy 7 honaps szuka Golden Retrieverem van, es nem tudtam eldonteni, hogy mos Puppy Large Breed vagy Adult Large Breed kell neki.,
Ezzekkel az informaciokkal jo lenne kiegesziteni az ismertetest.
Lehet, hogy maradok az Eukanuba-nal, ott egyertelmu, hogy 1 eves koraig Puppy&Junior kell neki.
udv Gina

2004-08-28 14:45:04
3 tiszta fekete, 1 fekete nyakánfehérfoltos és 1 tarka kiscica ingyen elvihet?
érdekl?dni lehet: 06 66 327 261

2004-08-24 17:58:01
A vendégoldal elindult. Ha valamilyen hibát tapasztalnak, kérem jelezzék.

<<  < 147 148 149 150 151 152
Az oldal cookie-kat használ További infó. Értettem